STRONA GŁÓWNAPLANY ZAJĘĆ | REGULAMINY KONTAKT
MENU STUDENTA
Literatura
Ubiór
Wydrukuj Identyfikator
KATEDRA
Pracownicy
Sekretariat
Informacje o Donacji
Wyniki zaliczeń
Koło Naukowe STN
Zuryfix
PUNKTY ANATOMICZNE
Kończyna Górna
Czaszka
Krtań
Obwodowy Układ Nerwowy
Narzady zmysłów
Układ-sercowo-naczyniowy
Częsć współczulna
Obwodowy układ nerwowy - gałęzie
Układ chłonny
Układ dokrewny
Układ oddechowy
Jama ustna i nosowa
Kręgosłup-żebra-mostek
Klatka - Kosci
Klatka - mięsnie
Klatka - serce i tętnice
Klatka - naczynia
Klatka - węzły chłonne
Płuca
ZWOLNIENIA LEKARSKIE
dla: Wydział Lekarski
autor: Łukasz Aniszewski
data umieszczenia: 2018-02-02
Zwolnienia L4 nie będą przyjmowane w sekretariacie katedry. Takie zwolnienia muszą być kierowane tylko i wyłącznie do swoich asystentów bezpośrednio lub na e-maila.
Ogłoszenie
dla: Wydział Lekarski
autor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Bajor
data umieszczenia: 2018-01-26
Proszę sprawdzić u swoich asystentów zaległości w postaci L4 i uzgodnić termin zdawania.

Obecność na ćwiczeniach w terminach 29.01 do 02.02.2018 jest obowiązkowa i będzie sprawdzana. W tym czasie do dyspozycji pozostają preparaty jako przeglądy.

W terminie 29-31 Stycznia odbywają się 3 terminy z tematu Głowa i szyja.

W terminie od 1-2 Lutego odbywać się będą 3 terminy Klatka piersiowa, Kończyna Górna Kończyna Dolna oraz wszystkie terminy dla studentów posiadających L4.
Zaliczenia - pozostałe terminy
dla: Wydział Lekarski
autor: Tomasz Lepich
data umieszczenia: 2018-01-22
Zaliczenie praktyczne z klatki piersiowej II termin odbędzie się w dniach 25 i 26.01.2018 roku w godzinach zajęć.

Zaliczenie praktyczne - III termin z kończyny górnej/dolnej obędzie się w dniach 25 i 26.01.2018 w godzinach zajęć (po kolokwium z klatki piersiowej).

Zaliczenie praktyczne - III termin z głowy i szyi odbędzie się w dniach 29.01 i 31.01.2018 w godzinach zajęć.

Zaliczenie praktyczne III termin z klatki piersiowej odbędzie się w 1 i 2.02.2018 w godzinach zajęć







Kontakt do asystentów
dla: Wydział Lekarski
autor: Łukasz Aniszewski
data umieszczenia: 2017-11-30
Wszelkie zapytania dotyczące zajęć z anatomii oraz zwolnienia lekarskie prosimy kierować bezpośrednio do swoich asystentów na ich adresy mailowe lub osobiście:

prof. nazdw. SUM dr hab. n. med. Grzegorz Bajor - gbajor@sum.edu.pl

adiunkt Małgorzata Chowaniec - mchowaniec@sum.edu.pl

adiunkt Przemysław Węglarz -
przemyslaw.weglarz@sum.edu.pl

dr n. med. Sham Cader - scader@sum.edu.pl

adiunkt Tomasz Lepich - lepich@sum.edu.pl

lek. med. Andrzej Kaśkosz - akaskosz@sum.edu.pl

lek. med. Daniel Stompel - dstompel@sum.edu.pl

mgr Aneta Piwowarczyk-Nowak - anowak@sum.edu.pl

mgr Karol Kostro - kkostro@sum.edu.pl

mgr Beata Dorzak - bdorzak@sum.edu.pl
Ubiór
dla: Wydział Lekarski
autor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Bajor
data umieszczenia: 2017-09-14
Podczas zajęć ćwiczeniowych bezwzględnie będzie sprawdzany ubiór oraz obuwie zmienne. Każdy kto nie będzie miał odpowiedniego stroju oraz zmiennego obuwia nie będzie wpuszczany na zajęcia.
mini galeria


contents © Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej SUM