STRONA GŁÓWNAPLANY ZAJĘĆ | REGULAMINY KONTAKT
MENU STUDENTA
Literatura
Ubiór
Wydrukuj Identyfikator
KATEDRA
Pracownicy
Sekretariat
Informacje o Donacji
Wyniki zaliczeń
Koło Naukowe STN
Zuryfix
PUNKTY ANAT.
Punkty Anatomiczne
EGZAMIN Z ANATOMII
dla: Wydział Lekarski
autor: Tomasz Lepich
data umieszczenia: 2018-05-10
EGZAMIN Z ANATOMII

I termin

część praktyczna
18.06.2018 godz. 8:00

część teoretyczna
21.06.2018 godz 15:00
22.06.2018 godz 9:00


Podział Studentów w późniejszym terminie

>II termin


część praktyczna
04.09.2018

część teoretyczna
10.09.2018


III termin

część praktyczna
12.09.2018

część teoretyczna
14.09.2018



Kontakt do asystentów
dla: Wydział Lekarski
autor: Łukasz Aniszewski
data umieszczenia: 2017-11-30
Wszelkie zapytania dotyczące zajęć z anatomii oraz zwolnienia lekarskie prosimy kierować bezpośrednio do swoich asystentów na ich adresy mailowe lub osobiście:

prof. nazdw. SUM dr hab. n. med. Grzegorz Bajor - gbajor@sum.edu.pl

adiunkt Małgorzata Chowaniec - mchowaniec@sum.edu.pl

adiunkt Przemysław Węglarz -
przemyslaw.weglarz@sum.edu.pl

dr n. med. Sham Cader - scader@sum.edu.pl

adiunkt Tomasz Lepich - lepich@sum.edu.pl

lek. med. Andrzej Kaśkosz - akaskosz@sum.edu.pl

lek. med. Daniel Stompel - dstompel@sum.edu.pl

mgr Aneta Piwowarczyk-Nowak - anowak@sum.edu.pl

mgr Karol Kostro - kkostro@sum.edu.pl

mgr Beata Dorzak - bdorzak@sum.edu.pl
Ubiór
dla: Wydział Lekarski
autor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Bajor
data umieszczenia: 2017-09-14
Podczas zajęć ćwiczeniowych bezwzględnie będzie sprawdzany ubiór oraz obuwie zmienne. Każdy kto nie będzie miał odpowiedniego stroju oraz zmiennego obuwia nie będzie wpuszczany na zajęcia.
mini galeria


contents © Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej SUM