STRONA GŁÓWNAPLANY ZAJĘĆ | REGULAMINY KONTAKT
MENU STUDENTA
Literatura
Ubiór
Wydrukuj Identyfikator
KATEDRA
Pracownicy
Sekretariat
Informacje o Donacji
Wyniki zaliczeń
Koło Naukowe STN
Zuryfix
PUNKTY ANAT.
Punkty Anatomiczne
Pytanie ze sprawdzianu teoretycznego - OUN
dla: Wydział Lekarski
autor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Bajor
data umieszczenia: 2018-04-25
Co do pytań odnośnie sprawdzianu teoretycznego, mogą być rozpatrywane tylko w odniesieniu do informacji, które zostały przekazane na wykładach. Przypomnę, że apelowałem o uczestniczenie w sygnalizowanych przeze mnie wykładach z w tym przypadku, Ośrodkowego Układu Nerwowego.

W związku z kontrowersją dotyczącą jednego z punktów dotyczącego nerwu wzrokowego: Oceń odpowiedzi dot. układu wzrokowego, wszyscy studenci za to pytanie otrzymują +1 ptk.
Zaliczenie teoretyczne II termin OUN
dla: Wydział Lekarski
autor: Tomasz Lepich
data umieszczenia: 2018-04-24
Zaliczenie teoretyczne II termin OUN odbędzie się 8.05.2018 o godz. 8:00
Zaliczenie testowe z OUN I termin
dla: Wydział Lekarski
autor: Tomasz Lepich
data umieszczenia: 2018-04-20
Zaliczenie teoretyczne z tematu ośrodkowy układ nerwowy odbędzie się 23.04.2018 o godz 7:00.
ZWOLNIENIA LEKARSKIE
dla: Wydział Lekarski
autor: Łukasz Aniszewski
data umieszczenia: 2018-02-02
Zwolnienia L4 nie będą przyjmowane w sekretariacie katedry. Takie zwolnienia muszą być kierowane tylko i wyłącznie do swoich asystentów bezpośrednio lub na e-maila.
Kontakt do asystentów
dla: Wydział Lekarski
autor: Łukasz Aniszewski
data umieszczenia: 2017-11-30
Wszelkie zapytania dotyczące zajęć z anatomii oraz zwolnienia lekarskie prosimy kierować bezpośrednio do swoich asystentów na ich adresy mailowe lub osobiście:

prof. nazdw. SUM dr hab. n. med. Grzegorz Bajor - gbajor@sum.edu.pl

adiunkt Małgorzata Chowaniec - mchowaniec@sum.edu.pl

adiunkt Przemysław Węglarz -
przemyslaw.weglarz@sum.edu.pl

dr n. med. Sham Cader - scader@sum.edu.pl

adiunkt Tomasz Lepich - lepich@sum.edu.pl

lek. med. Andrzej Kaśkosz - akaskosz@sum.edu.pl

lek. med. Daniel Stompel - dstompel@sum.edu.pl

mgr Aneta Piwowarczyk-Nowak - anowak@sum.edu.pl

mgr Karol Kostro - kkostro@sum.edu.pl

mgr Beata Dorzak - bdorzak@sum.edu.pl
Ubiór
dla: Wydział Lekarski
autor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Bajor
data umieszczenia: 2017-09-14
Podczas zajęć ćwiczeniowych bezwzględnie będzie sprawdzany ubiór oraz obuwie zmienne. Każdy kto nie będzie miał odpowiedniego stroju oraz zmiennego obuwia nie będzie wpuszczany na zajęcia.
mini galeria


contents © Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej SUM