STRONA GŁÓWNAPLANY ZAJĘĆ | REGULAMINY KONTAKT
MENU STUDENTA
Literatura
Ubiór
Wydrukuj Identyfikator
KATEDRA
Pracownicy
Sekretariat
Informacje o Donacji
Wyniki zaliczeń
Koło Naukowe STN
Zuryfix
PUNKTY ANATOMICZNE
Kończyna Górna
Czaszka
Krtań
Obwodowy Układ Nerwowy
Narzady zmysłów
Układ-sercowo-naczyniowy
Częsć współczulna
Obwodowy układ nerwowy - gałęzie
Układ chłonny
Układ dokrewny
Układ oddechowy
Jama ustna i nosowa
Zaliczenie praktyczne z klatki piersiowej
dla: Wydział Lekarski
autor: Łukasz Aniszewski
data umieszczenia: 2018-01-15
Zaliczenie praktyczne z klatki piersiowej pierwszy termin odbędzie się 22 i 24 Stycznia 2018 r. w godzinach zajęć.

II termin odbędzie się 25 i 26 Stycznia 2018 r. w godzinach zajęć.
Czaszka, głowa i szyja - zaliczenie 2 termin
dla: Wydział Lekarski
autor: Tomasz Lepich
data umieszczenia: 2017-12-28
Zaliczenie teoretyczne II termin 9.1.2018 godz. 8:00 - aula A3 (dla osób z L4 będzie to pierwszy termin).
Loginy WL-261 oraz WL-392
dla: Wydział Lekarski
autor: Łukasz Aniszewski
data umieszczenia: 2017-12-28
Osoby o loginach:

WL-261 oraz WL-392 zgłoszą się do profesora Grzegorza Bajora w sekretariacie w dniu 8.01.2018 r. w godz. 8:00-12:00
czaszka-głowa-szyja II termin
dla: Wydział Lekarski
autor: Tomasz Lepich
data umieszczenia: 2017-12-18
Zaliczenie czaszka-głowa-szyja II termin odbędzie się 08 i 10 stycznia 2018 r. w ramach zajęć dydaktycznych.
Kontakt do asystentów
dla: Wydział Lekarski
autor: Łukasz Aniszewski
data umieszczenia: 2017-11-30
Wszelkie zapytania dotyczące zajęć z anatomii oraz zwolnienia lekarskie prosimy kierować bezpośrednio do swoich asystentów na ich adresy mailowe lub osobiście:

prof. nazdw. SUM dr hab. n. med. Grzegorz Bajor - gbajor@sum.edu.pl

adiunkt Małgorzata Chowaniec - mchowaniec@sum.edu.pl

adiunkt Przemysław Węglarz -
przemyslaw.weglarz@sum.edu.pl

dr n. med. Sham Cader - scader@sum.edu.pl

dr n. med. Tomasz Lepich - lepich@sum.edu.pl

lek. med. Andrzej Kaśkosz - akaskosz@sum.edu.pl

lek. med. Daniel Stompel - dstompel@sum.edu.pl

mgr Aneta Piwowarczyk-Nowak - anowak@sum.edu.pl

mgr Karol Kostro - kkostro@sum.edu.pl

mgr Beata Dorzak - bdorzak@sum.edu.pl
Ubiór
dla: Wydział Lekarski
autor: prof. nadzw. dr hab. n. med. Grzegorz Bajor
data umieszczenia: 2017-09-14
Podczas zajęć ćwiczeniowych bezwzględnie będzie sprawdzany ubiór oraz obuwie zmienne. Każdy kto nie będzie miał odpowiedniego stroju oraz zmiennego obuwia nie będzie wpuszczany na zajęcia.
mini galeria


contents © Katedra i Zakład Anatomii Prawidłowej SUM